در باره ما                                                                                                                                                       

شرکت پرشين گلف فعاليت رسمي خود را در سال 1348 در زمينه حمل و نقل آغاز نمود. اين شرکت بعد از پيروزي انقلاب اسلامي تحت پوشش صندوق بازنشستگي کشوري فعاليت خود را در امور فروش بليط و گردشگري ادامه داد.

پرشين گلف با تغييراتي در سال 1382 در ساختار مديريتي، فعاليت بازرگاني و خدماتي خود را گسترش داده و در اولين گام بعنوان نخستين و تنها نماينده کل فروش (GSA) عضو اتحاديه بين المللي حمل و نقل هوائي (IATA)، GSA شرکت هواپيمائي آسمان به پرشين گلف واگذار گرديد. شرکت پرشين گلف همکاري با 9 شرکت هواپيمائي بين المللي و 3 شرکت هواپيمايي خارجي را بعنوان GSA اين شرکت ها در کارنامه خود دارد.

 شرکت پرشين گلف با استفاده از تجارب کارشناسان خود در صنعت حمل و نقل هوائي و نيز بهره گيري از دانش تخصصي شرکت هاي همکار از سال 1387 همکاري خود را با شرکت هاي هواپيمايي در زمينه استفاده از سيستم هاي عرضه شده بر اساس آخرين دستاوردهاي IT صنعت حمل و نقل هوائي با الگو برداري از مزاياي کليه سيستمهاي رزرواسيون و مالي موجود با هدف جلب رضايت حداکثري شرکتهاي هواپيمائي بويژه شرکتهاي کم هزينه (LLC) و نيز دفاتر خدمات مسافرتي متقاضي توسعه داده است.

استفاده از دستاورد هاي روز فن آوري اطلاعات در صنعت حمل و نقل هوايي بويژه کنترل فروش، کنترل استاک و استفاده از امکانات پيشرفته بانک هاي داراي دروازه پرداخت با استفاده از فن آوري هاي نوين شبکه شتاب جهت تضمين وصول مطالبات از نمايندگان فروش و به تبع آن واريز بموقع وجوه فروش به حساب شرکت هاي هواپيمايي موصوف خود برگ زرين ديگري از افتخارات پرشين گلف  در ارائه خدمات GSA پيشرفته متناسب با فن آوري هاي جديد صنعت حمل و نقل هوائي مي باشد.

مديريت وقت اين شرکت جناب آقاي حسن مسافري مي باشد.